úterý 26. května 2015

Archivní 3. - taška

Látky z Ikea asi znáte každý. Tahle mě zaujala na první pohled. A hned jsem věděla, že bych z ní chtěla ušít tašku. Jen tak obyčejnou na drobnosti když běžím do školky. A taky na oblečení, které z té školky odpoledne nosím na vyprání.

Prošla jsem si celý internet a nikde nenašla přesně takovou, jakou bych si přála mít. Tak jsem sedla k papíru a vymyslela si návod sama. S podšívkou, venkovní kapsou na cvoček, zatahovací šňůrkou nahoře a delšími uchy pro pohodlné nošení.

Taška se mi moc povedla (tj. skončila přesně dle představ). Jenže jsem ji teď velmi dlouho hledala a není doma k nalezení. Tak strašně mě to mrzí. Byla hrozně praktická, pohodlná. No tak nezbude než si ušít novou. Látku už mám vymyslenou, Verča ví :-) Návod jsem si tehdy naštěstí pečlivě uschovala a popsala.Kdyby se vám líbila a chtěli jste taky takovou, napište a já při šití té své další udělám fotonávod ;-)

3 komentáře:

  1. Taška je moc hezká. Líbí se mi to nařasení, které vznikne stažením šňůrky. A držím pěsti ať se najde :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. No už se skoro bojím, že jsem ji loni při debordelizaci vyhodila :-( A díky za pochvalu, vymýšlela jsem to tak, aby se mi věci nesypaly na zem, když se mi převrátí.

      Vymazat

Děkuji za každý komentář, dělají mi radost a povzbuzují k dalším příspěvkům.