sobota 26. září 2015

Auta kam se podíváš

Tuhle látku jsem kupovala s nadšením, myslela jsem si, jak ji budou kluci milovat. Nestalo se, nějak se jim nezalíbila, asi kvůli té hnědé. Mají rádi veselé barvy. Tak jsem musela triko rozveselit zelenou a oranžovou. M1 sice prohlásil, že vypadá jako v pyžamu a tak bude nosit asi každou z věcí zvlášť, ale já jsem docela spokojená.
A na stroji čekají další látky.

A k šití kafe ze skvělého hrnku pro dobru náladu, který jsem si pořídila minulý víkend na Hrnčířském jarmarku v Kunštátě. 
8 komentářů:

 1. Povedené!!! A ten hrneček je takový pohodový - prostě ideální k šití:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrnek je miláček, skoro škoda ho umývat, nejraději bych ho nechala pořád něčím naplněný.

   Vymazat
 2. Já už raděj nechávám Šimona, aby si látku vybral sám. Taky už mi nezbaští všechno. :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já normálně taky, vždycky to tak je, ale tentokrát jsem objednávala překvápko na. Vánoce, nechtěla aby to viděli a toto jsem přihodila. A kalhoty měly ještě dohru, velká scéna ve školce, že se mu budou smát za pyžamové kalhoty, tak leží ladem. Budu je asi přešívat na leginy pod zimní kalhoty nebo na něco pro malého V.

   Vymazat
 3. Šári, snad Tě nenaštvu, ale já souhlasím, že je to jako pyžámko:-))
  Ale je NÁDHERNÉ, já mám hnědou moc ráda.
  Šári, teď jsme drželi korunu při koruně - ale balík je zabalený, dnes přišly korunky a zítra jdu na poštu. Nezlob se, pa
  Magda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Magdi, takto dohromady to určitě jako pyžamo působí, rozděleně ale tolik ne. A za balíček předem velice děkuji, kluci budou mít hroznou radost. A i kdyby to bylo až třeba za měsíc, pořád super! Moc moc děkujeme a určitě vymyslíme poděkování ;-)

   Vymazat
 4. Jé, taky jsem myslela, že je to pyžámko:-) Ale fakt parádní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak jo tedy, vzdávám se :-D Nakonec nosí kalhoty Dvojka a nechce je sundat a triko Jednička a všichni jsou spokojení.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář, dělají mi radost a povzbuzují k dalším příspěvkům.